19. 03. 2018

Dan dejavnosti – Planica, 22. 03. 2018

obveščamo vas, da bomo v četrtek, 22. 3. 2018, izvedli dan dejavnosti za učence od 1. do 9. razreda v Planici, kjer si bomo ogledali uradni trening smučarskih poletov. Organizacija poteka pod okriljem Zavarovalnice Triglav in je udeležba za učence brezplačna. Odhod avtobusa izpred šole bo ob 5.30. Otroke bo v šolo pripeljal šolski kombi-bus po priloženem voznem redu. Učenci iz vasi Žvirče bodo avtobus počakali na postaji (pri gasilskem domu ob 5.35), kjer jih bo avtobus ob prihodu domov tudi odložil. S seboj bomo vzeli šolsko malico, na prizorišču bodo imeli vsi učenci topli obrok, ves dan pa bo za vse na voljo čaj. Učenci morajo imeti s seboj nahrbtnik, v katerem naj bodo dodatna oblačila in dežnik. Poskrbite, da bodo otroci vremenu primerno oblečeni in obuti.

Vrnili se bomo okoli 17. ure. Za prevoz domov poskrbite starši sami. Učitelji spremljevalci vas bomo pred prihodom poklicali po telefonu, tako da bodite dosegljivi.

Okvirni program prireditve:

do 8.00 predviden prihod vseh otrok v Planico,

• 8.00 malica,
  • 9.00  in  10.00  ogled uradnega treninga,
  • 11.00 ogled kvalifikacij,
  • 12.00-14.00  animacijski program, glasbeno presenečenje,
  • 14.00 predviden odhod otrok iz Planice.

VOZNI RED

1. Visejec – Lopata – Prevole            4.30