23. 11. 2020

Dva dneva dejavnosti v tem tednu

Spoštovani starši, dragi učenci.

V tem tednu bomo na naši šoli izvedli dva dneva dejavnosti na daljavo. V torek, 24. 11. 2020, bo športni dan za učence 1.-3. razreda in učence 7.-9. razreda. Pozor, za učence 4.-6. razreda bo ta dan potekal pouk v spletnih učilnicah. V četrtek, 26. 11. 2020, pa bo tehniški dan za vse učence šole. Vsebina in naloge bodo objavljene v spletni učilnici z nazivom Dnevi dejavnosti.

Vsem staršem pa toplo priporočam ogled spletnega predavanja dr. Marka Juhanta na temo »Priprava otroka na samostojnost«, v sklopu predavanja VZGOJA V ČASU KARANTENE.  Do posnetka predavanja lahko dostopate TUKAJ. Posnetek si lahko brezplačno ogledate do konca tega tedna. Več nasvetov za starše in spletne priročnike lahko dobite na vzgoja.si.