25. 05. 2021

Tekoči teden in IKT oprema

tekoči teden nam bo minil ob ustaljenih pravilih in vzorcih obnašanja. V petek bodo učenci, za katere ste podali starši soglasje k samotestiranju, prejeli paket testov na dom.

Danes, 25.5.2021, vas lepo vabim, da si na SLO 1 pogledate najprej ob 20:00 uri izredno pronicljivo češko – slovaško dokumentarno oddajo UJETE V MEDMREŽJU (tri odrasle ženske v studiu upodobijo 12-letnice, na katere profile se v samo 10 dneh prijavi 2.500 odraslih moških spolnih plenilcev?!?! Dokumentarna oddaja razgali vso bedo in izprijenost spolnih plenilcev, ter nazorno prikaže ranljivost otrok na spletu…). Po dokumentarni oddaji pa bo še pogovorna oddaja MOJE MNENJE, kjer se bodo pogovarjali o teh temah – kako preprečiti, kako nadzorovati in kaj ukreniti, če do tega pride. Toplo priporočam ogled.

Še enkrat naprošam vse, ki imate doma izposojeno računalniško opremo, da nam jo vrnete v četrtek med 8.00 in 14.00. Za drug termin vračanja IKT opreme kontaktirajte ravnatelja po e-pošti.

Ostanimo zdravi.