09. 02. 2022

Predavanje za starše 9. 2. 2022 ob 20.00

v prilogi najdete vabilo na predavanje za starše, ki ga bomo izvedli v sodelovanju z Zavodom 7 (neodvisen.si). Predavanje bo v dopoldanskih urah izvedeno za učence naše šole, v večernih urah (ob 20.00) pa bo predavanje izvedeno za vas.

Potekalo bo podobno kot predhodni dve predavanji, na katere sem vas vabil. Torej v živo z možnostjo zastavljanja vprašanj. Tematika je še kako aktualna saj pri zasvojenostih ne govorimo samo o zasvojenosti s substancami temveč tudi o zasvojenosti z družabnimi omrežji, igranjem igric, spremljanje vplivnežev, igrah na srečo…

Resnično upam, da se dogodka udeležite in skupaj nekaj naučimo za boljši jutri vaših in naših otrok.

Povezava do online studia v živo in navodila za dostop so vam bila poslana preko komunikacije v e-asistentu.

Vidimo se 9. 2. 2022 ob 20.00

Vse dobro.