14. 10. 2024

Dan dejavnosti, 16. 10. 2024

v sredo, 16. 10. 2024, bomo na šoli izvedli dan dejavnosti, saj nas bo obiskala Hiša eksperimentov. Učenci pridejo v šolo kot običajno s šolskim prevozom. Delavnice in predstavitev eksperimentov bodo na šoli potekale do 12.20. Sledilo bo še kosilo in kostanjev piknik. Ob 13.30 bomo z dnevom dejavnosti zaključili in pričeli z razvozom otrok na dom. Podaljšano bivanje se bo izvajalo v normalnem obsegu. Starši, ki bi želeli, da otrok ostane v PB in ga boste kasneje prevzeli sami, prosim sporočite vašo željo razrednikom.

Program Hiše eksperimentov bo za naše učence brezplačen. Pripravili so jim tudi zanimive delavnice in za sodelovanje na njih učenci potrebujejo svoje peresnice, lepilo, škarje in lepilni trak (selotejp). To naj obvezno prinesejo v šolo.

Vse dobro.